Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

ecoCOMFORT

ecoCOMFORT to program przedłużonej gwarancji od Vaillant na kotły kondensacyjne i pompy ciepła. To wyjątkowa okazja do zadbania o wykorzystaną w obiekcie instalację w kompleksowy sposób.

Jako doświadczony producent wiemy, jak ważne jest właściwe użytkowanie urządzeń grzewczych oraz ich regularne przeglądy. To one zapewniają długą i bezproblemową pracę, dając przez wiele lat pełną satysfakcję ich użytkownikom. Dlatego też chcemy umożliwić użytkownikom korzystanie z jak najlepszej opieki technicznej. Pozwala na to wyjątkowy pakiet ecoCOMFORT. Vaillant to znany na rynku producent, którego wyróżnikiem zdecydowanie jest wysoka jakość prezentowanych produktów.

Jednak nawet tak dopracowane urządzenia wymagają objęcia oficjalnym wsparciem ich działania. Program przedłużonej gwarancji ecoCOMFORT odpowiada na zapotrzebowanie nawet najbardziej wymagających użytkowników.

ecoCOMFORT Vaillant – w trosce o bezpieczne użytkowanie urządzenia

Dlaczego warto zdecydować się na dołączenie do programu przedłużonej gwarancji ecoCOMFORT? Oczywiście dlatego, że to się po prostu opłaca. ecoCOMFORT to możliwość przedłużenia standardowej (2 letniej) gwarancji o dodatkowe 3 lata. Czas, w którym urządzenia objęte są wsparciem ze strony producenta, znacznie się wydłuża. To pozwala poszerzyć możliwości w zakresie korzystania z przywilejów wynikających z gwarancji.

Program przedłużonej gwarancji ecoCOMFORT – dla kogo?

Wydłużoną gwarancją w ramach korzystania z opcji ecoCOMFORT mogą zostać objęte kotły do 37 kW oraz pompy ciepła do 20 kW zakupione za pośrednictwem Autoryzowanych Firm Partnerskich.

Warianty ecoCOMFORT
  • ecoCOMFORT – obejmuje samo urządzenie (dotyczy wyłącznie kotłów)
  • ecoCOMFORT SYSTEM – obejmuje urządzenie (kocioł lub pompa ciepła) wraz z osprzętem (np. regulator, zasobnik CWU, zestaw pompowy)
Czas obowiązywania przedłużonej gwarancji ecoCOMFORT
  • 1 rok (możliwość maksymalnie 3-krotnego wyboru tego wariantu
  • 3 lata (możliwość jednorazowego wyboru)
Rodzaj ecoCOMFORT Kocioł kondensacyjny Pompa ciepła
ecoCOMFORT 12 300 zł
ecoCOMFORT 36 800 zł
ecoCOMFORT 12 SYSTEM 400 zł 850 zł
ecoCOMFORT 36 SYSTEM 1 000 zł 1 900 zł

Jak skorzystać z ecoCOMFORT

Nie jesteś właścicielem kotła ani pompy ciepła Vaillant?
Zamów ecoCOMFORT w wybranym wariancie wraz z zakupem kotła kondensacyjnego Vaillant.
Jesteś właścicielem kotła lub pompy ciepła Vaillant?
Zaproś naszego autoryzowanego serwisanta w trakcie obowiązywania podstawowej gwarancji (np. podczas przeglądu gwarancyjnego pomiędzy 9 a 12 miesiącem użytkowania) i zamów u niego ecoCOMFORT w wybranym wariancie.
Wypełnij druk formularza, który otrzymałeś od autoryzowanego Partnera. Jedną z kopii odeślij pocztą tradycyjną lub w formie skanu/zdjęcia na adres ecocomfort@vaillant-group.com. Otrzymasz potwierdzenie rejestracji urządzenia na adres e-mail podany w formularzu.

Dowiedz się więcej o ecoCOMFORT