Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Pompy ciepła Bochnia

Chyba każda osoba zdaje sobie sprawę, jak ważna jest odpowiednia temperatura w miejscu, w którym przebywają ludzie przez dłuższy czas. Jeśli w takiej przestrzeni będzie zbyt zimno, to pozostawanie w niedogrzanym pomieszczeniu będzie wiązać się z dyskomfortem.

Biorąc więc pod uwagę to, jak duże znaczenie dla naszego komfortu przebywania w danym miejscu ma temperatura panująca w środku, warto zastanowić się nad zapewnieniem odpowiedniego systemu ogrzewania do domu.

Jednym z najlepszych rozwiązań, które cieszą się w ostatnim czasie rosnącą popularnością, są innowacyjne pompy ciepła. Jeśli planują Państwo skorzystać z tego wyjątkowego urządzenia w swoim domu, to doskonałe miejsce ku temu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą pomp ciepła w Bochni.

Skontaktuj się z nami!

Profesjonalny montaż pompy ciepła – Bochnia

Jedną z usług, które oferujemy klientom, jest profesjonalny montaż wybranej przez nich pompy ciepła oraz podłączenie jej do systemu ogrzewania w domu. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie narzędzia oraz ogromną wiedzę z zakresu instalacji, serwisu i konserwacji urządzeń różnych producentów.

Ponadto podczas pracy specjaliści wykorzystują swoje wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że cała usługa zostanie wykonana w pełni profesjonalnie, szybko i sprawnie.

Dlaczego pompa ciepła jest opłacalna?

Pompy ciepła to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia ogrzewanie domu w ekonomiczny i przede wszystkim przyjazny środowisku sposób. Zasada działania tych urządzeń jest dosyć prosta – pobierają one ciepło ze źródeł zewnętrznych, tj. z powietrza lub z gruntu, a następnie za pomocą specjalnego systemu przekazują je do instalacji grzewczej znajdującej się w budynku.

Do działania pompy ciepła potrzebują jedynie energii elektrycznej. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić, gdyż nie trzeba regularnie zasilać ich żadnym dodatkowym paliwem. Co więcej, wykorzystują ciepło, które daje nam natura i są całkowicie bezemisyjne. Dlatego, korzystając z nich, chronią Państwo środowisko przed zanieczyszczeniami powstającymi przy eksploatacji konwencjonalnych sposobów ogrzewania, takich jak piece na węgiel czy gaz.

Warto postawić na sprawdzoną firmę w zakresie montażu pomp ciepła – Bochnia

Nasza firma funkcjonuje na rynku od bardzo długiego czasu, stale zapewniając klientom wysoką jakość usług oraz produktów. Od samego początku działalności zależy nam na tym, aby każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z naszych propozycji, była maksymalnie zadowolona ze swojego wyboru. Właśnie dlatego dbamy o to, aby klienci otrzymywali produkty i usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Opinie osób, które już skorzystały z montażu pompy ciepła zrealizowanego przez naszą firmę, są bardzo pozytywne. Najczęściej można w nich znaleźć pochwały za profesjonalne podejście, szybkie zrealizowanie usługi oraz atrakcyjne ceny.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10