Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Pompy ciepła Kraków

Odpowiednia temperatura w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie, jest absolutną podstawą ich komfortu. Ciężko dziś wyobrazić sobie sytuację, gdy w mieszkaniu czy domu nie ma żadnego systemu ogrzewania. Przez wiele lat ludzkość opracowała bardzo dużo rozwiązań, cały czas starając się tworzyć możliwie najwydajniejsze i najoszczędniejsze urządzenia. Dziś istnieje dostęp do sprzętu grzewczego, który nie tylko charakteryzuje się świetną wydajnością w stosunku do oszczędności, ale także jest trwały i łatwy w obsłudze.

Jedne z najbardziej ekologicznych, a jednocześnie wydajnych rozwiązań stanowią pompy ciepła. Te wyjątkowe urządzenia pozwalają doskonale ogrzać dom i są przy tym niezwykle oszczędne. Jeżeli poszukują Państwo miejsca, w którym można nabyć wysokiej jakości pomp ciepła w Krakowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się z nami!

Pompy ciepła – Kraków

Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła w Krakowie i nie tylko to wyjątkowe urządzenia, które zostały stworzone przez marki cieszące się ogromnym uznaniem klientów na całym świecie. Jako profesjonaliści działający na tym rynku już od ponad trzech dekad doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w przypadku sprzętu wykorzystywanego do ogrzewania jest jakość jego wykonania. Właśnie dlatego w naszym katalogu znajdują się wyłącznie rozwiązania wysokiej klasy.

Chcemy, aby nasza oferta była skierowana do wszystkich, którzy planują zainstalować w swoim domu system opierający się na działaniu pompy ciepła. Dlatego też można u nas nabyć modele każdego rodzaju, czyli wodne, powietrzne i gruntowe. Każdy z nich różni się sposobem działania oraz metodą instalacji, jednak mają wspólne zadanie – zapewnić optymalną temperaturę w zamkniętych przestrzeniach.

Co niezwykle istotne – pompę ciepła można połączyć z instalacją fotowoltaiczną, dzięki czemu stanie się w zasadzie samowystarczalna. Co więcej, jej właściciel nie będzie musiał martwić się kwestiami związanymi z zasilaniem urządzenia.

Sprzedaż pomp ciepła – Kraków

Jak już wspomnieliśmy, nasza firma istnieje na polskim rynku już od ponad trzydziestu lat. Od samego początku działalności dobro i zadowolenie klienta są u nas zawsze na pierwszym miejscu. Sprzedaż pomp ciepła jest tylko jednym z elementów naszej pracy. Stworzyliśmy specjalistyczny serwis urządzeń grzewczych różnego typu i wielu producentów. Zajmujemy się również koordynacją regionalną serwisu marki Vaillant, z którą od ponad 20 lat blisko współdziałamy.

Nasi pracownicy to prawdziwi profesjonaliści, którzy na ogrzewaniu znają się jak mało kto. Posiadają ogromną wiedzę i umiejętności, a także doświadczenie umożliwiające im przeprowadzanie napraw oraz konserwacji urządzeń szybko, a zarazem skutecznie. Oprócz tego fachowcy wykorzystują również swoją wiedzę, aby doradzać klientom podczas wyboru odpowiedniego rozwiązania grzewczego do ich potrzeb. Jeżeli zainteresowała Państwa któraś z pomp ciepła dostępnych w katalogu na naszej stronie internetowej, to uprzejmie zapraszamy do kontaktu. Z pewnością dopasujemy właściwy model do potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10