Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Pompy ciepła Nowy Targ

Z roku na rok coraz więcej gospodarstw domowych cieszy się komfortem zapewnianym przez dobrze dobraną pompę ciepła. W Nowym Targu chętnie pomożemy Państwu do nich dołączyć. Udzielimy wsparcia w wyborze urządzenia, które będzie korespondowało z Państwa potrzebami oraz możliwościami, a także zadbamy o jego profesjonalny i solidny montaż.

Skontaktuj się z nami!

Dobry wybór pompy ciepła w Nowym Targu to podstawa wszelkich korzyści

W Nowym Targu pompa ciepła rzeczywiście może przynieść obiecywane przez producentów korzyści – o ile zostanie dobrze dobrana do potrzeb gospodarstwa domowego, a także warunków w nim panujących. W Vaillant Group Serwis, jako przedstawiciele serwisowi gwaranta urządzeń marek Vaillant oraz Saunier Duval, dokładnie wiemy, na co należy zwrócić uwagę podczas doboru.

Nasze zaangażowanie, wiedza i doświadczenie sprawiają, że nigdy nie pomijamy żadnego kluczowego czynnika, co przekłada się na Państwa satysfakcję podczas wieloletniego użytkowania pomp ciepła w Nowym Targu.

Nowy Targ – pompy ciepła Vaillant i Saunier Duval

W Nowym Targu pompy ciepła marek Vaillant i Saunier Duval cieszą się dużym uznaniem ze względu na to, że producenci przykładają ogromną wagę do ich jakości oraz funkcjonalności.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia zróżnicowane ze względu na źródło energii, typ montażu, a także dodatkowe funkcje. Wszystkie jednak cechują się wysoką energooszczędnością, wydajnością, cichą pracą oraz niezawodnym, długotrwałym działaniem. Spory atut stanowi również atrakcyjna cena inwestycji, która zwraca się po kilku latach eksploatacji pompy ciepła w Nowym Targu.

Profesjonalny montaż pomp ciepła – Nowy Targ

Na każdym etapie inwestycji mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie. Pomożemy nie tylko w kwestii wyboru odpowiedniego urządzenia, ale przeprowadzimy również profesjonalny montaż pomp ciepła w Nowym Targu. Dzięki temu będą mogli mieć Państwo pewność, że wszystko zostanie wykonane w sposób solidny, rzetelny i trwały, co przyczyni się w bardzo dużym stopniu do bezproblemowej pracy urządzenia.

Przeglądy techniczne, konserwacja i serwis pompy ciepła – Nowy Targ

W trosce o Państwa satysfakcję z wybranej pompy ciepła w Nowym Targu oferujemy również regularne przeglądy techniczne oraz konserwację. Dzięki nim korzyści z użytkowania urządzenia mają szansę być odczuwane jeszcze dłużej.

W ramach serwisu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego urządzeń marek Vaillant oraz Saunier Duval wykonujemy zarówno drobne, jak i zaawansowane naprawy w sposób kompleksowy, a zarazem skuteczny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10