Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Pompy ciepła Wadowice

Pompy ciepła nieustannie zyskują na popularności. Urządzenia te docenia się przede wszystkim za swoją ekologiczność oraz fakt, iż pozwalają znacznie obniżyć rachunki za prąd. Ponadto są niedrogie w eksploatacji, bardzo trwałe i bezpieczne w użytkowaniu.

Jeśli szukają Państwo firmy, która specjalizuje się w sprzedaży, montażu, naprawach i konserwacji pomp ciepła w Wadowicach, to doskonałe miejsce! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Skontaktuj się z nami!

Wadowice – pompy ciepła na sprzedaż

Nasza firma oferuje wysokiej jakości pompy ciepła w Wadowicach. Dysponujemy egzemplarzami typu powietrze-woda i modelami z możliwością wyboru rodzaju dolnego źródła ciepła (solanka, woda, powietrze).

W naszym asortymencie znajdują się zarówno pompy w technologii split, jak i monoblok. Dysponujemy urządzeniami przeznaczonymi do chłodzenia, ogrzewania, wentylacji oraz podgrzewania wody. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko pompy ciepła do montażu wewnątrz budynku, ale również na zewnątrz.

Wszystkie dostępne modele pochodzą od renomowanego producenta Vaillant. Wyróżniają się świetną jakością, trwałością i funkcjonalnością. Doskonale spełniają swoje zadania oraz są polecane nawet przez szczególnie wymagających klientów.

Dzięki temu, że w naszym asortymencie dostępne są różne warianty pomp ciepła, każdy może znaleźć model dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb, preferencji i możliwości finansowych. Oczywiście nasz zespół chętnie pomaga w doborze odpowiedniego urządzenia, doradza oraz dzieli się wiedzą zdobywane przez lata pracy w branży.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z celu zapoznania się ze szczegółami oferty i wybrania pompy ciepła do posiadanego budynku.

Montaż pomp ciepła – Wadowice

Nasz zespół specjalizuje się nie tylko w sprzedaży, ale również w montażu pomp ciepła w Wadowicach. Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy wiemy, jak zainstalować te urządzenia szybko, a jednocześnie skutecznie. Do swojej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, dlatego zawsze osiągamy świetne efekty.

Do montażu pomp ciepła w Wadowicach używamy zaawansowanych narzędzi i sprzętów, dzięki którym cały proces przebiega sprawnie oraz zgodnie z planem. Ponadto nasza oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo. Zlecając nam instalację pompy w swoim budynku, można zyskać pewność, że nie przepłacają Państwo, a jednocześnie oddają to zadanie w ręce doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców.

Ponadto w razie jakiejkolwiek awarii można skorzystać z naszej oferty serwisu pomp ciepła w Wadowicach. Działamy kompleksowo!

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10