Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Serwis Vaillant Chrzanów

Firma Vaillant to jeden z czołowych producentów ekologicznych i energooszczędnych instalacji grzewczych. Niemieckie przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji systemów, w których wykorzystywane są odnawialne źródła energii. Vaillant zajmuje się produkcją instalacji solarnych, pomp ciepła, wentylatorów, kotłów (elektrycznych, gazowych, olejowych), rekuperatorów, fotowoltaiki, rekuperatorów, a także przepływowych ogrzewaczy wody. Nasza firma oferuje profesjonalny serwis Vaillant. Chrzanów to jedno z wielu miast w Polsce, w których realizujemy profesjonalne i ekspresowe usługi serwisowe systemów i urządzeń tej marki.

Marka Vaillant – serwis | Chrzanów

Nasza firma jest przedstawicielem serwisowym urządzeń i systemów pochodzących od producenta Vaillant. Serwis w Chrzanowie realizowany jest za pomocą specjalistycznych narzędzi diagnostycznych, które pozwalają na detaliczne i jednocześnie szybkie wykrycie źródła awarii. Oprócz sprzętu wykorzystywanego do działań diagnostycznych, posiadamy także profesjonalne środki chemiczne, które bywają potrzebne np. w przypadku czyszczenia kotłów, czy odkażania klimatyzacji. Każda usługa realizowana w sposób indywidualny. Kadra pracownicza posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Szeroka wiedza techniczna, a także stała współpraca z firmą Vaillant, pozwalają nam realizować usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami!

Serwis Vaillant – Chrzanów | Cena

Firma Vaillant zajmuje się produkcją wielu rodzajów urządzeń i systemów z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. W przypadku serwisu Vaillant w Chrzanowie, cena usługi uwarunkowana jest przede wszystkim rodzajem awarii i stopniem wykrytych nieprawidłowości. W niektórych przypadkach koniecznie jest tylko kompleksowe oczyszczenie instalacji za pomocą specjalistycznych preparatów chemicznych (np. usuwanie kamienia kotłowego). Istnieje jednak szereg awarii systemowych, które wymagają dłuższej diagnostyki, czy wymiany poszczególnych podzespołów. Ze względu na szeroki zakres usług serwisowych firmy Vaillant, ostateczna wycena ma charakter indywidualny.

Serwis Vaillant Chrzanów | Opinie

Wysoką jakość oferowanych przez nas usług serwisowych potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Osoby korzystające z technicznej pomocy naszych specjalistów potwierdzają, że każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Dbamy o terminowość realizacji, a także dobry kontakt z klientem na każdym etapie trwania współpracy. Dzięki sprawdzonym narzędziom diagnostycznym, profesjonalnemu sprzętowi, a także wysokim kwalifikacjom kadry pracowniczej jesteśmy w stanie zagwarantować terminową realizację. Jednym z obszarów naszej działalności jest Chrzanów. Serwis Vaillant to usługa, w której stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne. W ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego zajmujemy się nie tylko likwidacją usterek i awarii, ale także konserwacją systemów, przeglądem technicznym, czy montażem.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10