Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Serwis Vaillant Małopolska

Ogrom ludzi zna renomowaną markę Vaillant, która produkuje różnorodne systemy i urządzenia do domów oraz firm. Od wielu lat przedsiębiorstwo wprowadza na rynek produkty, które są solidne, efektywne, a także zaawansowane technologicznie. Wśród urządzeń można spotkać kotły gazowe, olejowe i elektryczne, pompy ciepła, systemy klimatyzacyjne, instalacje fotowoltaiczne, systemy solarne, przepływowe ogrzewacze wody, rekuperatory, zasobniki, regulatory czy sterowniki. Taka różnorodność sprawia, że każdy, kto posiada dom lub mieszkanie, ma możliwość wyposażyć posiadaną nieruchomość w instalację zwiększającą poziom komfortu.

Autoryzowany serwis Vaillant – Małopolska

Jako specjaliści doskonale wiemy, jak sprawność urządzeń grzewczych marki Vaillant stanowi ważny aspekt komfortowego życia. Ich szerokie możliwości wiążą się nie tylko z zapewnieniem odpowiednich warunków do funkcjonowania, ale równocześnie stanowią następstwo wysokiego poziomu skomplikowania. A jak wiadomo – im bardziej złożona konstrukcja, tym większe ryzyko wystąpienia usterki, a także mniejsze szanse na to, że właściciel sprzętu sam upora się z zaistniałym problemem.

Właśnie z tego względu świadczymy profesjonalne usługi w ramach autoryzowanego serwisu Vaillant w Małopolsce. Wśród wykonywanych przez nas prac widnieją m.in. konserwacje, naprawy, montaż, przeglądy techniczne oraz pierwsze uruchomienia sprzętów. Zajmujemy się instalacjami solarnymi, klimatyzacjami, kotłami centralnego ogrzewania, podgrzewaczami ciepłej wody użytkowej, pompami ciepła, a także rekuperatorami. Znamy na wylot wymienione urządzenia, co pozwala nam szybko i trafnie zdiagnozować każdą usterkę. Po skrupulatnej kontroli stanu sprzętu potrafimy sprawnie przywrócić mu pełnię funkcjonalności. To wszystko sprawia, że nasz serwis Vaillant w Małopolsce cieszy się dobrą opinią wśród klientów.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Serwis, Małopolska – solidność i wysoka jakość usług

W prowadzonym przez nas serwisie Vaillant w Małopolsce dbamy o jak największe zadowolenie klienta. Z tego względu zapewniamy różnorodne usługi, aby osoby posiadające urządzenia i systemy tego producenta mogły skorzystać z profesjonalnego wsparcia bez względu na rodzaj zaistniałego problemu. Kompleksowość prezentowanej oferty bardzo dobrze wpisuje się w filozofię przedsiębiorstwa Vaillant, z którą my także się utożsamiamy.

Prowadzimy również sprzedaż solidnych narzędzi oraz środków chemicznych dla profesjonalistów. Chętnie dzielimy się zgromadzoną przez lata wiedzą w trakcie organizowanych przez nas szkoleń dedykowanych instalatorom i serwisantom marki Saunier Duval. Dzięki temu obszarowi działalności mamy szansę przyczynić się do wzrostu jakości przeprowadzanych prac serwisowych na terenie województwa małopolskiego.

Posiadamy status regionalnego centrum dla partnerów serwisowych marek Vaillant oraz Saunier Duval. To dodatkowa zachęta do tego, aby obdarzyć nas zaufaniem w kwestii wszelkich prac związanych z urządzeniami tych producentów. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty i nawiązania z nami współpracy!

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10