Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Serwis Vaillant Skawina

Spółka Vaillant rozpoczęła swoją działalność już w 1874 roku. Niemieckie przedsiębiorstwo od samego początku swoich poczynań na rynku stawiało na implementację nowoczesnych systemów konstrukcyjnych w urządzeniach grzewczych i wentylacyjnych. Mimo upływu lat i wzmożonej konkurencyjności na rynku, Vaillant nadal jest wiodącym producentem w zakresie tworzenia systemów ogrzewania, czy mechanizmów wykorzystujących odnawialne źródła energii. Poza klimatyzacją i fotowoltaiką, przedsiębiorstwo oferuje także rekuperatory, pompy ciepła, regulatory, czy podgrzewacze zasobnikowe wody. Nawet najwyższej jakości urządzenia ulegają niekiedy awariom lub wymagają wymiany eksploatowanych części. Nasza firma oferuje profesjonalny serwis Vaillant. Skawina i Limanowa to jedne z wielu miejscowości w Małopolsce, w których oferujemy profesjonalne usługi serwisowe.

Vaillant – serwis w Limanowej i Skawinie

Vaillant Group to jedno z największych przedsiębiorstw działających w branży produkcyjnej systemów domowego komfortu. Nasza firma jest Regionalnym Koordynatorem Serwisu Vaillant. Wieloletnia współpraca biznesowa z cenionymi producentami na rynku pozwala nam stale poszerzać ofertę i zapewniać w pełni oryginalne części zamienne w konkurencyjnych cenach. Od wielu lat oferujemy profesjonalne usługi serwisowe na terenie Krakowa i okolic. Nasza oferta dotyczy zarówno serwisów gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych. Po zakończeniu prac serwisowych udzielamy gwarancji. W przypadku serwisu Vaillant w Skawinie, cena usługi uwarunkowana jest przede wszystkim rodzajem awarii. Szacunkowa wycena przedstawiana jest klientom po szczegółowej diagnostyce.

Skawina – serwis Vaillant | Zakres usług

W ramach realizacji usług serwisowych zapewniamy profesjonalne przeglądy okresowe oraz konserwację urządzeń od producenta Vaillant. Zajmujemy się zarówno naprawą awarii, jak i wymianą poszczególnych elementów konstruujących. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych podzespołów, dzięki czemu klient ma pewność, że wykorzystywane produkty są bezpieczne dla całej instalacji i jednocześnie kompatybilne z pozostałymi układami wchodzącymi w skład systemu. Jako że w ofercie firmy Vaillant znajdują się także urządzenia gazowe i olejowe, nasi serwisanci przeprowadzają także kontrole szczelności i składu spalin. Uzdatnianie wody, usuwanie kamienia kotłowego, eliminacja wad systemowych, czy kompleksowe doradztwo techniczne to działania, jakie realizujemy w ramach usługi serwisu Vaillant w Skawinie i Limanowej.

Serwis Vaillant Skawina – opinie konsumentów

Wysoką jakość naszych usług serwisowych potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Gwarantujemy szybkie wykonawstwo zleceń oraz dbałość o detaliczne przeprowadzenie kontroli jakościowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt, który pozwala nam przeprowadzać dokładne działania diagnostyczne. W przypadku jakichkolwiek pytań, co do oferowanej usługi, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce “Kontakt”.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10