Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Vaillant serwis Nowy Sącz

Odpowiednia temperatura w domu czy mieszkaniu stanowi absolutną podstawę komfortu przebywania w takim miejscu. W szczególności dotyczy to okresów zimowych, kiedy za oknem panuje mróz i pogoda jest nieprzewidywalna. Na przestrzeni wielu lat ludzkość opracowała skuteczne metody kontrolowania temperatury w zamkniętych przestrzeniach. Obecnie wykorzystuje się do tego rozwiązania zawierające nowoczesne technologie. Mowa tutaj oczywiście o różnego rodzaju piecach, pompach ciepła czy klimatyzatorach. Wszystkie te urządzenia umożliwiają ustawienie w pomieszczeniu temperatury takiej, jaką w danym momencie uważamy za odpowiednią.

Na rynku funkcjonuje obecnie bardzo dużo firm zajmujących się projektowaniem i produkcją urządzeń umożliwiających sterowanie temperaturą w pomieszczeniach. Jedną z najbardziej wyróżniających się z nich jest oczywiście marka Vaillant, która przez ponad 140 lat obecności na całym świecie zyskała ogromne uznanie wśród swoich klientów i nie tylko.

Urządzenia firmy Vaillant są świetnie przygotowane, bardzo wydajne i łatwe w użytkowaniu. Trzeba jednak pamiętać, że pomimo wielu ich zalet, wciąż są to rozwiązania wykorzystujące elementy elektroniczne i mechaniczne – co oznacza, że mogą one ulec uszkodzeniom i zużyciu. Nie należy się jednak martwić i szukać środków na zakup nowego urządzenia – wystarczy skontaktować się z nami. Prowadzimy autoryzowany serwis Vaillant w Nowym Sączu i nie tylko. Dzięki nam Twoje ogrzewanie czy klimatyzacja wrócą do pełnej sprawności.

Vaillant Serwis – Nowy Sącz

Jako serwis Vaillant w Nowym Sączu i wielu innych miastach oferujemy profesjonalne usługi z zakresu konserwacji i naprawy urządzeń wyprodukowanych przez tę firmę. Działamy już od ponad trzydziestu lat, a od ponad 20 oficjalnie współpracujemy z Vaillant, co zaowocowało m.in. powierzeniem nam funkcji koordynatora regionalnego serwisu marki na terenie województwa łódzkiego. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy posiadają ogromną wiedzę i umiejętności, dzięki którym są oni w stanie bardzo szybko zlokalizować usterkę oraz wdrożyć działania naprawcze. Do tego wyposażeni są we wszelkie niezbędne narzędzia do pracy, co jeszcze bardziej skraca cały proces.

Oprócz serwisu zajmujemy się również opieką nad salonem ekspozycyjnym marki, w którym można zapoznać się z jej produktami.

Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ jesteśmy profesjonalnym i autoryzowanym serwisem Vaillant o statusie koordynatora serwisu w Małopolsce, działamy w Nowym Sączu i nie tylko, a do tego mamy ogromne możliwości w zakresie naprawy, konserwacji czy wykonywania przeglądów różnych urządzeń tej marki. Dzięki temu, że jesteśmy otwarci dla naszych klientów od ponad 30 lat, doskonale znamy ich potrzeby, dlatego dokładamy absolutnie wszelkich starań, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym możliwym poziomie. Wiemy również, że wiele osób zwraca bardzo dużą uwagę na cenę całej usługi, dlatego staramy się, aby kwoty te nie były zbyt wygórowane. Trzeba jednak pamiętać, że składa się na nie wiele elementów, w tym m.in. miejsce wystąpienia usterki, jej rodzaj, to jak duża ona jest i jakie inne szkody wyrządziła i wiele więcej.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10