Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Vaillant serwis Tarnów

Serwis Vaillant Tarnów to miejsce, w którym można uzyskać profesjonalną obsługę pogwarancyjną oraz gwarancyjną z zakresu naprawy urządzeń marki Vaillant oraz Saunier Duval. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy w swojej pracy kierują się zadowoleniem naszych klientów. Do powierzonych nam zadań podchodzimy z dużym zaangażowaniem i rzetelnością, a przed przystąpieniem do naprawy dokonujemy starannej diagnozy sprzętu. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych oraz wysokiej klasy narzędzi serwisowych.

Świadczymy usługi serwisowe na najwyższym poziomie, spotykające się z uznaniem ze strony zadowolonych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca przebiegała w sposób efektywny, ponieważ doskonale wiemy, jak ważny jest czas dla wielu korzystających z naszej oferty osób. W nasze pracy dbamy o precyzję i solidność, dzięki czemu naprawione przez nas urządzenia mogą z powodzeniem służyć klientom przez bardzo długi czas.

Autoryzowany serwis Vaillant – Tarnów

Vaillant serwis w Tarnowie to rozwiązanie skierowane do osób z terenu Małopolski, którym zależy na fachowej obsłudze i usługach wyróżniających się wysoką jakością. Jesteśmy specjalistami, którzy dokonują rzetelnej diagnostyki, a następnie naprawy, aby przywrócić urządzenie do stanu ponownej używalności. Nasz serwis to miejsce, w którym pracuje wykwalifikowana kadra, biorąca udział w szeregu szkoleń, co pozwala nam na skuteczną reakcję na potrzeby zainteresowanych naszą ofertą osób.

W centrum naszych zainteresowań jest usatysfakcjonowany klient, dlatego każdorazowo kierujemy się Państwa dobrem. Pragniemy, aby świadczone przez nas usługi były zgodne z oczekiwaniami zgłaszających się do nas klientów. Zależy nam, aby nasza oferta była optymalnym rozwiązaniem dla każdego właściciela sprzętu marki Vaillant, któremu zależy na kompleksowym oraz fachowym serwisie.

Skontaktuj się z nami!

Serwis Vaillant Tarnów – dlaczego warto?

Sprawnie działające urządzenia marki Vaillant to gwarancja dobrej jakości codziennego funkcjonowania, a także bezpieczeństwa wszystkich domowników. Do powierzonych nam zadań podchodzimy z maksymalną odpowiedzialnością, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne zadanie stoi przed nami. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie techniczne oraz możliwie, jak najszybszą naprawę urządzeń, które w wyniku intensywnej eksploatacji uległy awarii bądź wymagają przeglądu okresowego.

Jako regionalne centrum serwisowe w Małopolsce staramy się zapewnić krótkie terminy realizacji, co jest możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń diagnostycznych, a także fachowej wiedzy poparte długoletnim doświadczeniem. Oferujemy efektywną i przebiegającą w przyjaznej atmosferze obsługę, z której z pewnością będą Państwo zadowoleni. Stosujemy wyłącznie oryginalne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia części zamienne w cenach producenta, co jest dodatkowym aspektem, zachęcającym do wyboru naszej firmy.

W razie wystąpienia jakichkolwiek niejasności warto się z nami skontaktować w celu uzyskania wyczerpujących odpowiedzi.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10