Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Pompy ciepła – Gorlice

Pompy ciepła oferowane przez Vaillant to nowoczesne i energooszczędne urządzenia, które są najlepszym źródłem energii, jakie można sprawić w swoim domu bądź zakładzie pracy. Nie ma tańszego, bardziej ekologicznego sposobu na ogrzewanie budynków, co sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zainwestowanie w tego typu instalacje.

W ofercie znajdują się różne rodzaje pomp ciepła, co jest niezwykłym atutem. Z tego właśnie względu klienci mogą zakupić urządzenie wedle swoich własnych preferencji, a nie czuć się zobligowani do nabycia sprzętu, który możliwe, że nie spełni ich oczekiwań.

Skontaktuj się z nami!

Rodzaje pomp ciepła – Gorlice

W momencie podjęcia decyzji w kwestii inwestowania w pompę ciepła, warto zapoznać się z tym, jakie opcje są dostępne w ofercie. Dzięki temu istnieje możliwość porównania specyfikacji i cech konkretnych typów oraz wybrania idealnego rozwiązania. Wśród rodzajów pomp ciepła wymienia się:

  • modele woda-woda – urządzenia te pobierają ciepło z wód gruntowych, między innymi przez wykonanie studni czerpnej i zrzutowej;
  • modele powietrze-woda – to najbardziej rozpowszechnione rozwiązanie, wykorzystujące jako swoje dolne źródło energii powietrze. Tego typu pompy są niezwykle proste w montażu, a także dzięki ich cenie niemal każdy może sobie na nie pozwolić;
  • modele gruntowe – są zasilane ciepłem z ziemi.

Montaż pompy ciepła – Gorlice

Montaż pompy ciepła w Gorlicach przebiega się w ustalonym wraz z klientami terminie. Wszystko odbywa się z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i precyzji, a prace wykonujemy zgodnie z planem. Cechy wyróżniające nas na rynku obejmują terminowość oraz indywidualne podejście do wszystkich klientów.

Pompy ciepła – cena

Nasza firma oferuje pompy ciepła w wielu wariantach, które różnią się od siebie wielkością, źródłem ciepła, a także sposobem montażu. Z tego względu cena po zsumowaniu wszystkich kosztów jest zróżnicowana. Co istotne, gwarantujemy, że montaż pompy ciepła w Gorlicach stanowi najlepsze rozwiązanie na obniżenie rachunków, a cała inwestycja spłaci się po jakimś czasie użytkowania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich kosztów.

Opinie – pompy ciepła, Gorlice

Wszystkie nasze produkty są wykonane na najwyższym poziomie oraz z najlepszej jakości materiałów. Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu i sprzedaży pomp ciepła od dawna, przez co posiadamy niemałe doświadczenie w tej dziedzinie. Właśnie to stanowi gwarancję profesjonalnie wykonanej pracy, z której każdy klient będzie zadowolony. Nasze słowa potwierdzają liczne pozytywne opinie, regularnie otrzymywane od zleceniodawców.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10