Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Pompy ciepła – Małopolska

Nie ulega wątpliwości, że w ostatnich latach znacząco wzrosła świadomość społeczeństwa o istocie stosowania ekologicznych systemów grzewczych. Rozwój technologiczny zaowocował pojawieniem się na rynku takich instalacji i urządzeń, które są ekonomiczne, komfortowe w użytkowaniu i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Korzystanie ze źródeł odnawialnych w celu zapewnienia odpowiednich warunków grzewczych to rewolucyjny ruch, który z pewnością będzie miał ogromne znaczenie w kolejnych latach. Jednym z obszarów działalności naszej firmy jest sprzedaż pomp ciepła. Małopolska to obszar, w którym realizujemy profesjonalne usługi w tym zakresie.

Pompy ciepła w Małopolsce – co warto wiedzieć o tym systemie grzewczym?

Pompy ciepła to rewolucyjne urządzenia, które zajmują się pozyskiwaniem ciepła z odnawialnych źródeł energii.

Wysoka efektywność technologii pomp ciepła marki Vaillant opiera się na odwróconej zasadzie pracy lodówki. Podczas gdy lodówka pobiera ciepło ze swojego środka i oddaje je na zewnątrz, tak pompy ciepła pobierają ciepło ze środowiska zewnętrznego i przekazują do środka budynku.

Pompy ciepła Vaillant podczas pracy nawet w 75 % wykorzystują darmowe ciepło zmagazynowane w powietrzu, ziemi lub wodach gruntowych

Pompy ciepła Małopolska – nasza oferta

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży pomp ciepła w Małopolsce. Oferta, którą tworzymy, realizowana jest w oparciu o nowoczesne standardy i najlepsze na rynku urządzenia. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, którzy stawiają na piedestale precyzyjne wykonawstwo, przy jednoczesnej implementacji najbardziej optymalnych rozwiązań. Jako autoryzowani partnerzy marek Vaillant i Saunier Duval zapewniamy w pełni oryginalny sprzęt. Przed rozpoczęciem procesu dystrybucji, każda pompa ciepła przechodzi kompleksową kontrolę jakości. Warto również zaznaczyć, że współpracujący z nami producenci od samego początku swojej działalności utrzymują wysokie pozycje na rynku w dziedzinie techniki grzewczej.

Skontaktuj się z nami!

Sprzedaż pomp ciepła – Małopolska | Dlaczego warto?

Światowy rynek producentów pomp ciepła z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Wiąże się to z powstawaniem masy ofert na rynku, które nie zawsze spełniają wszystkie, istotne parametry jakościowe. Realizowana przez nas usługa sprzedaży pomp ciepła w Małopolsce to gwarancja najwyższej jakości. W trosce o zaufanie naszych klientów zapewniamy także profesjonalny serwis oraz fachowe poradnictwo w zakresie poprawnego użytkowania zamontowanego systemu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, co do opisywanej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem telefonu, e-maila lub formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10