Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Vaillant serwis Wieliczka

Powszechnie wiadomo, jak ważną kwestią dla komfortu przebywania w danym miejscu jest panująca w nim temperatura oraz dostęp do ciepłej wody. Od setek lat ludzie z całego świata starają się opracować najbardziej wydajne, a przy tym oszczędne i przystępne cenowo rozwiązania, które umożliwiają nam kontrolowanie temperatury w danej przestrzeni. Dzięki ich pracy dziś mamy dostęp do takich rozwiązań, jak klimatyzacja czy piece, kotły grzewcze i wiele innych. Na rynku funkcjonuje również duża liczba producentów tego typu urządzeń. Wśród najbardziej znanych i jednocześnie najlepszych firm znajduje się niemieckie przedsiębiorstwo Vaillant, które funkcjonuje już od ponad 140 lat.

Urządzenia grzewcze i klimatyzatory Vaillant są wykorzystywane na całym świecie przez setki tysięcy użytkowników. Także w naszym kraju rozwiązania tej marki cieszą się sporą popularnością. Cechuje je wytrzymałość, świetna wydajność i prostota obsługi – a więc kwestie, które mają dla użytkowników ogromne znaczenie. Mimo posiadania wielu zalet trzeba wciąż brać pod uwagę, że są to sprzęty posiadające układy elektroniczne i elementy mechaniczne, które nawet przy standardowej eksploatacji mogą ulec różnym usterkom. Nie jest to jednak koniec świata – aby przywrócić im pełną sprawność, wystarczy zgłosić się do specjalistów takich jak my. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą.

Skontaktuj się z nami!

Autoryzowany serwis Vaillant – Wieliczka

Nasz serwis Vaillant w Wieliczce i innych miastach od ponad 30 lat zajmuje się profesjonalnym serwisowaniem różnych urządzeń grzewczych i nie tylko. Nasza ścisła współpraca z marką Vaillant sprawiła, że nasze przedsiębiorstwo otrzymało zadanie regionalnej koordynacji serwisu urządzeń tego producenta w całym województwie łódzkim. Jest to niemałe wyróżnienie, które jednocześnie wskazuje na to, jak dobrze realizujemy nasze usługi. Nasi serwisanci to doświadczeni profesjonaliści, którzy doskonale znają się na sprzęcie z logo Vaillant, a także posiadają bardzo dużą wiedzę i umiejętności, dzięki którym nawet trudne naprawy przeprowadzają bardzo szybko. Specjaliści mają również dostęp do wszelkich narzędzi, które mogą okazać się niezbędne do przeprowadzenia pełnego serwisu czy konserwacji, co jeszcze bardziej usprawnia ich pracę.

Postaw na prawdziwych profesjonalistów – Vaillant serwis Wieliczka

Nasza firma od ponad trzech dekad zapewnia klientom bardzo wysokiej jakości usługi z zakresu serwisowania i konserwacji urządzeń marki Vaillant. Od samego początku naszej działalności zależy nam na tym, aby każdy użytkownik sprzętu tej marki i nie tylko, który zgłosi się do nas po pomoc, uzyskał ją na najwyższym możliwym poziomie. Doskonale zdajemy sobie również sprawę z tego, jak ważną kwestią dla wielu osób jest cena usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby była ona jak najbardziej przystępna, jednak należy przy tym pamiętać, że jej wysokość zależna jest od wielu czynników, m.in. od typu usterki, jej umiejscowienia czy rozmiaru. Jeżeli posiadasz sprzęt marki Vaillant, który wymaga naprawy lub konserwacji, to uprzejmie prosimy o kontakt. W trakcie rozmowy ustalimy wszelkie detale dotyczące naszej współpracy.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10