Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Pompy ciepła, Limanowa

Czym tak naprawdę są popularne w ostatnim czasie pompy ciepła? Wiele osób może się nad tym zastanawiać – warto bliżej zapoznać się z tym zagadnieniem ze względu na specyfikę tego rozwiązania. Pompą ciepła nazywane jest urządzenie grzewcze, oddające do instalacji centralnego ogrzewania lub wody energię, która została przez nie pozyskana ze środowiska naturalnego.

Pompy ciepła mają niezwykle korzystny wpływ na otaczającą nas przyrodę. Dzięki temu uważa się je za jedne z najlepszych sprzętów grzewczych, które są dostępne obecnie na rynku.

Skontaktuj się z nami!

Efektywność pomp ciepła – Limanowa

Dużym zaskoczeniem może być fakt, że pompy ciepła pozyskują nawet 75% energii ze środowiska. To sprawia, że podczas ogrzewania budynków przyczyniają się do zmniejszania emisji zanieczyszczeń do otoczenia.

Sposobów pozyskiwania energii ze środowiska pompy ciepła (Limanowa) mają kilka. Od tego, który z nich zostanie wybrany, w głównej mierze zależy to, jak bardzo urządzenie będzie efektowne.

Najpowszechniej montowanym sprzętem grzewczym jest pompa ciepła gromadząca ciepło z powietrza. Tego typu modele są niezwykle wytrzymałe, a także działają w niskich temperaturach.

Vaillant, montaż pomp ciepła – Limanowa

Decydując się na zakup pompy ciepła do swojego domu, warto wziąć pod uwagę fakt, że aby prawidłowo działała, musi być właściwie zamontowana. Dopiero po profesjonalnym montażu urządzenie będzie przynosiło korzyści. Z tego powodu należy skontaktować się z wyspecjalizowanym serwisem, działającym w branży od wielu lat.

Nasz wykwalifikowany zespół zajmie się całym procesem montażu pomp ciepła, wykorzystując do tego lata doświadczenia i profesjonalizm.

Podczas decydowania się na zakup i montaż pomp ciepła (Limanowa), najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do naszego serwisu Vaillant. Stworzyliśmy bowiem idealne miejsce do pomocy w realizacji takich planów.

Pompy ciepła Vaillant – cena

Nasz serwis posiada w asortymencie wiele wariantów pomp ciepła, które różnią się od siebie nie tylko wielkością, ale także sposobem pozyskiwania energii i montażem. Cena za realizację usług ustalamy indywidualnie z klientem, ponieważ ze względu na wiele różnych czynników nie można jej odgórnie założyć.

Serwis godny zaufania – opinie

Zarówno nasze produkty, jak i usługi oferowane są na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu oraz sprzedaży pomp ciepła od dawna, a im dłużej działamy na rynku, tym większe doświadczenie zyskujemy.

Otrzymujemy od naszych klientów liczne pozytywne opinie, które tylko potwierdzają jakość realizowanych zleceń.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10