Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Pompy ciepła Nowy Sącz

Pompy ciepła są cenionymi urządzeniami umożliwiającymi na efektywne korzystanie z energii odnawialnej w celu ogrzania budynku. To ekologiczny wybór wpływający na obniżenie rachunków za ogrzewanie, bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Podejmując współpracę z naszą firmą, można zyskać dostęp do nowoczesnego sprzętu wyróżniającego się solidną konstrukcją oraz najlepszej klasy komponentami. Oferujemy urządzenia pochodzące od cenionych, renomowanych producentów, takich jak Vaillant czy Saunier Duval.

Skontaktuj się z nami!

Nowy Sącz, pompy ciepła – zalety inwestycji

Znajdujące się w naszej ofercie pompy ciepła w Nowym Sączu to w pełni bezpieczne urządzenia. Do niezaprzeczalnych pozytywów płynących z ich instalacji można zaliczyć brak konieczności budowy dodatkowych zbiorników na paliwo, łatwość montażu oraz ekologiczny charakter.

Pompa ciepła nie wykazuje niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, co czyni ją jednym z najlepszych rozwiązań, przyczyniając się tym samym do ochrony naszej planety. Ponadto tego typu urządzenia są doskonałą opcją dla osób, które borykają się z brakiem dodatkowego miejsca. Dzieje się tak, ponieważ pompy ciepła mogą prawidłowo działać w jakimkolwiek pomieszczeniu gospodarczym.

Pompa ciepła, Nowy Sącz – co warto wiedzieć na temat usługi?

Wybierając pompę ciepła, zyskują Państwo sprzęt, który może sprawnie funkcjonować przez wiele kolejnych lat bez konieczności codziennej obsługi. Co więcej, jego montaż przebiega szybko oraz sprawnie, ponieważ nasi specjaliści podchodzą do zadania ze skupieniem i zaangażowaniem.

Montaż pompy ciepła w Nowym Sączu to proces, w którego trakcie dbamy o najdrobniejsze detale. Zależy nam bowiem na Państwa satysfakcji z realizacji zlecenia.

Świadczymy kompleksowe usługi związane ze sprzedażą, instalacją oraz uruchomieniem urządzeń marki Vaillant i Saunier Duval. Dysponujemy profesjonalnym, a zarazem nowoczesnym sprzętem, który ułatwia nam podejmowanie istotnych czynności.

Jak działa pompa ciepła w Nowym Sączu? Podstawowe informacje

Pompy ciepła to urządzenia grzewcze wykorzystujące odnawialne źródła energii. Pobierają one energię cieplną z tak zwanego dolnego źródła, a mianowicie z gruntu, wody bądź powietrza, by następnie przekierować ją do instalacji grzewczej znajdującej się wewnątrz budynku. Sprzęt samodzielnie nie wytwarza ciepła, a jedynie je transportuje.

W głównej mierze pompy ciepła zasilane są energią pochodzącą z naturalnych źródeł, natomiast tylko w niewielkim stopniu prądem elektrycznym. To czyni je ekologicznym rozwiązaniem.

Pompy ciepła, Nowy Sącz – jaki jest koszt urządzenia?

Określenie konkretnego kosztu przy zakupie oraz montażu pompy ciepła uzależniony jest zarówno od jej rodzaju, jak i funkcjonalności. Na cenę ma również wpływ moc urządzenia.

W celu uzyskania istotnych informacji warto się z nami skonsultować, abyśmy mogli ustalić z Państwem kluczowe szczegóły i na ich podstawie określić kwotę należną za realizację usługi.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10