Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Serwis Saunier Duval, Kraków

Saunier Duval to niezwykle ceniona na całym świecie marka. Ich urządzenia grzewcze, pompy ciepła oraz klimatyzatory to niezwykle nowoczesne rozwiązania, które spotykają się z uznaniem wielu osób, przede wszystkim stawiających na nowoczesność w swoim domu czy też firmie.

Jednak nawet tak dobre jakościowo sprzęty mogą co jakiś czas wymagać naprawy czy też przeglądu. Może w tym pomóc nasz autoryzowany serwis w Krakowie, od lat zajmujący się naprawą urządzeń marki Saunier Duval. Ekipę tworzą specjaliści, którym niestraszne jest żadne wyzwanie.

Skontaktuj się z nami!

Autoryzowany serwis Saunier Duval, Kraków — najwyższa jakość usług

Saunier Duval w swojej ofercie posiada przede wszystkim kotły gazowe, podgrzewacze gazowe, pompy ciepła i wiele więcej. Nasi pracownicy z autoryzowanego serwisu w Krakowie znają doskonale każde to urządzenie, co stanowi gwarancję najwyższej jakości ich usług. Za sprawą wykorzystania szerokiego doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy każdy klient może mieć pewność, że jego urządzenie będzie tak sprawne, jak niegdyś.

Nasza ekipa nigdy nie spoczywa jednak na laurach. Pracujący u nas serwisanci na bieżąco pogłębiają swoją wiedzę, w czym pomagają im liczne kursy oraz szkolenia. Sprawia to, że urządzenia marki Saunier Duval nie kryją przed nimi niemal żadnych tajemnic. Tak zebrane doświadczenie następnie chętnie wykorzystują, aby jak najlepiej pomagać klientom w serwisie. W codziennej pracy wspierają ich również specjalistyczne narzędzia, które na bieżąco są wymieniane na nowocześniejsze rozwiązania.

Saunier Duval, serwis (Kraków) — czym się zajmujemy?

Saunier Duval to przede wszystkim profesjonalne urządzenia grzewcze, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w budownictwie prywatnym, jak i przemysłowym. To właśnie na naprawie tego sprzętu skupia się nasz serwis z Krakowa.

Mamy świadomość, że urządzenia grzewcze pełnią niekiedy rolę centralnego ogrzewania w budynku. Z tego właśnie powodu nasi pracownicy nie zwlekają i wykonują swoje zadania w możliwie najszybszy sposób przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług.

Saunier Duval to jednak również nowoczesne klimatyzatory. Odgrywają one niezwykle ważną rolę zwłaszcza latem, kiedy to zapewniają komfortowe warunki domownikom lub pracownikom biurowym.

Klimatyzatory stanowią także złożone systemy, tak więc może zdarzyć się, że jakiś element ulegnie uszkodzeniu. Wtedy warto skontaktować się z naszym serwisem. Wyślemy profesjonalną ekipę, która szybko upora się z usterką i sprawi, że w pomieszczeniu znowu zrobi się chłodniej.

Serwis (Kraków), Saunier Duval — profesjonalne doradztwo

Na przestrzeni ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele napraw oraz przeglądów urządzeń grzewczych i klimatyzatorów marki Saunier Duval. Dzięki temu udało nam się zdobyć duże pokłady wiedzy na temat tego zagadnienia.

Kiedy klient ma jakiś problem z posiadanym urządzeniem grzewczym lub chciałby po prostu dowiedzieć się czegoś w tym zakresie, powinien zwrócić się do nas. Profesjonalni doradcy z pewnością udzielą wszelkich niezbędnych informacji i chętnie pomogą w potrzebie.

Serwis, Saunier Duval (Kraków) — przeglądy

W urządzeniach grzewczych niezwykle dużą rolę odgrywają również regularne przeglądy. To właśnie dzięki nim użytkownik może przekonać się, czy jego urządzenie spełnia wszelkie normy i jest gotowe do działania na kolejny sezon.

Nasza firma, oprócz napraw, oferuje także profesjonalne przeglądy. Wykwalifikowany pracownik skrupulatnie przejrzy najbardziej newralgiczne punkty i instalacji, a w razie potrzeby dokona niezbędnych napraw.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10