Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Serwis Vaillant, Andrychów

Vaillant to niezwykle ceniona marka dostarczająca najwyższej jakości urządzenia grzewcze oraz systemy wentylacji. Jej produkty są niezwykle chętnie wybierane przez klientów na
całym świecie. Dzieje się tak głównie ze względu na ich najwyższą jakość wykonania, dużą wydajność oraz małą awaryjność.

Jednak nawet produkty tak cenionej marki mogą z czasem ulec uszkodzeniu. W takiej sytuacji nie warto jednak dokonywać napraw na własną rękę, ponieważ może się to zakończyć pogłębieniem awarii. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku może okazać się nasz autoryzowany serwis Vaillant w Andrychowie.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant, serwis, Andrychów — czym się zajmujemy?

Vaillant to niezwykle szeroka oferta produktów, wśród których można znaleźć między innymi kotły energooszczędne, pompy ciepła czy też systemy i urządzenia wentylacyjne. Ich doskonała jakość sprawia, że awarie są rzadko spotykane, ale jeżeli już się przytrafią, warto zaufać naszym ekspertom. Urządzenia marki Vaillant nie kryją przed nami żadnych tajemnic, dzięki czemu klienci mogą liczyć na sprawną oraz rzetelną obsługę.

Nasza firma oferuje zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Zapewniamy również montaż urządzenia, jego pierwsze uruchomienie, a także konfigurację. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że z ich sprzętem wszystko jest w porządku. Ponadto pomagamy również w usuwaniu tych mniej oraz bardziej poważnych awarii.

Dokonujemy również przeglądów okresowych, co jest szczególnie ważne zwłaszcza przed okresem grzewczym. Nasi specjaliści przeprowadzają także kontrolę szczelności instalacji gazowej czy składu spalin.

Andrychów, serwis Vaillant — doświadczeni specjaliści

Nasza kadra to przede wszystkim profesjonaliści, którzy do wykonywanej pracy podchodzą z najwyższym zaangażowaniem. Mamy świadomość, że niemal cały czas pojawiają się nowe urządzenia Vaillant. Z tego powodu na bieżąco szkolimy pracowników, aby móc jeszcze bardziej podnieść jakość świadczonych przez nas usług.

Co równie istotne, posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu urządzeń marki Vaillant. To pozwala nam na udzielanie profesjonalnych porad oraz podpowiadanie klientom, jakie urządzenia sprawdzą się w ich przypadku.

Serwis Vaillant, Andrychów — dlaczego warto nam zaufać?

Usługi naszej firmy są niezwykle cenione przez mieszkańców Małopolski, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych osób. Zapewniamy szybką oraz sprawną realizację, mamy bowiem świadomość, jak ważne jest prawidłowe funkcjonowanie urządzeń Vaillant. Nasz serwis to także korzystne ceny, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10