Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10

Serwis kotłów gazowych kondensacyjnych

Kotły gazowe kondensacyjne cieszą się bardzo dużą popularnością. Wynika to z faktu, iż mają wiele zalet. Są one ekonomiczne i nie stanowią poważnego zagrożenia dla środowiska. Ponadto wyróżniają się wysoką wytrzymałością, niską awaryjnością i długą żywotnością. Jednak od czasu do czasu ulegają usterkom, jak każde sprzęty. Wtedy istnieją dwie opcje: naprawa kotła gazowego lub zakup nowego. Jeśli chcesz postawić na pierwsze rozwiązanie, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Naprawa kotłów gazowych kondensacyjnych – dlaczego warto zlecić ją nam?

Twój kocioł gazowy kondensacyjny uległ awarii i zastanawiasz się, co zrobić w tej sytuacji? Możesz zainwestować w nowy sprzęt lub zlecić naprawę uszkodzonego urządzenia. Pierwsze opcja wiąże się ze sporymi wydatkami i jest mało ekologiczna. Bardzo często niesprawny kocioł można z łatwością przywrócić do dobrego stanu i korzystać z niego przez kolejne lata. Wystarczy dokonać niewielkich napraw lub wymiany uszkodzonych elementów.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu kotłów gazowych kondensacyjnych, to doskonale trafiłeś! Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, którzy mają ogromną wiedzę z zakresu urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Nasza kadra składa się wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów, podchodzących do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe urządzeń marki Vaillant i Saunier Duval. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Jesteśmy rzetelni, terminowi i dokładni. Przed rozpoczęciem naprawy kotła gazowego przeprowadzamy dokładną diagnozę w celu znalezienia przyczyny usterki. Chętnie podejmujemy się wyzwań i radzimy sobie nawet ze skomplikowanymi awariami. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają pozytywne opinie licznych klientów.

Serwis kotłów gazowych kondensacyjnych – cennik

Ile kosztuje naprawa kotła gazowego kondensacyjnego? Udzielenie konkretnej odpowiedzi na to pytanie jest trudne. Według cennika koszt samej usługi bez części jest na poziomie 200-250 (brutto) za roboczogodzinę, niemniej jednak ostateczny koszt tej usługi jest zależny od pewnych czynników, m.in. stopnia trudności usunięcia usterki i czasu trwania naprawy. Koszty serwisu kotłów gazowych kondensacyjnych potwierdzamy indywidualnie ze zleceniodawcami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej usługi, to zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy Ci szczegółowe informacje o naprawie kotłów gazowych.

Naprawa kotłów gazowych kondensacyjnych – opinie klientów

Nasza usługa naprawy kotłów gazowych cieszy się sporą popularnością. Serwisujemy sprzęty klientów indywidualnych, a także urządzenia znajdujące się w przedsiębiorstwach. Z naszej oferty korzystają zleceniodawcy z różnych miejscowości. Klienci cenią nas przede wszystkim za terminowość, profesjonalne podejście do zleceń i konkurencyjne ceny usług. Otrzymujemy wiele pozytywnych opinii również za szybkie i sprawne działanie, ogromne zaangażowanie w wykonywane obowiązki i podejście do zleceniodawców. Zawsze chętnie odpowiadamy na pytania klientów, rozwiewamy ich wątpliwości i doradzamy.

Skontaktuj się z nami!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Małopolskie

ul. Ferdynanda Machaya 1
30-135 Kraków

tel. 12 263 90 10